Akas Yapı Sistemleri

Hakkımızda

Kusursuz mekanlar...

1996 yılında, sektörün her boyutunda çözüm üretme misyonuyla, uzmanlık alanı olan yapı sistemleri konusunda faaliyet göstermek üzere Akbaba Yapı olarak sektöre hizmet vermeye başlayan firmamız, 2001 yılında yeniden yapılanmış olup Akas Yapı adı altında faaliyet ve hizmetlerine kesintisiz olarak devam etmektedir.

   

Çağdaş mimari çizginin ve anlayışın yansıdığı yapıların en önemli ortak noktası, mekan çözümünde kullanılan malzeme satış ve uygulamalarındaki özgünlüktür. Yapı, 2001’den bu yana, mekanı oluşturan tüm boyutlar için Türk yapı sektöründe çağdaş çözümlere imzasını atarken, Knauf, Knauf Insulation, Aspen, Tacer , Alligator, Filli Boya, Tarkett, Ozpor, Bonus, Tekno Yapı, Ytong, Capatect Dalmacyalı ve daha birçok güçlü markanın fabrika bayiliği ve malzeme satış ve uygulamalarıyla da sektördeki farkını perçinliyor.

   

Müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayı çalışmalarında ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 ve TSE standartlarına uygun malzemeler kullanarak, bütün projelerinin planlama ve uygulamalarında çözüm odaklılığı esas alarak, bünyesindeki seçkin mimar ve iç mimarların da yer aldığı, teknik bilgi ve deneyime sahip, konusunda uzman ekibiyle yapı ve mimari sektörüne olan katkısını sürdürüyor, gelecekte de sürdürecektir.

   

Vizyonumuz, geçmiş deneyimlerin katkısı ve başarısıyla, kazanılan ticari itibar ve tecrübe birikiminden güç alarak ilk günkü azim, güven ve heyecanla geleceğe doğru emin adımlarla yol almaktır. Yapı sistemleri alanında, toplumsal yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı, müşteri memnuniyeti odaklı, sınırsız hizmet anlayışı ve hizmette kusursuzluğu belirleyen ekip ruhuyla, çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

   

Üstlendiğimiz misyon, ülkemize ve toplumumuza kalıcı, estetik ve artı değerler katan eserler bırakarak güzel ve doğruyu bir arada barındırmaktır. Zoru başarma azmiyle geleceğe yatırım yapıyoruz.

   

Profesyonellik anlayışımız, hakim olduğumuz gücü, bilgi birikimimizi, deneyimimizi profesyonel bir yaklaşımla doğru zaman, doğru hedef, doğru yer ve doğru biçimde kullanarak, o konuda en iyiyi hedeflemektir.

   

Özgür, farklı, objektif bir bakış açısına dayanan hizmet anlayışımızla; sektördeki dinamikleri süreklilik ve dikkatle takip ederek mimari farklılık ve uygulamalara kendini hızla adapte edişimizle; projelendirme, detaylandırma ve çözümleme aşamalarında konulara hakimiyetimizle; satış ve satış sonrası hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel hizmet anlayışımızla kendimize güvenimiz tamdır.

   

Sertifikalarımız ve Yetki Belgelerimiz